Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 157627 |
Okres: | Benešov |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 49°31*58*N,14°36*37*E |
PSČ: | 257 87 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/08/03 | Park Nalžovice | BL | 16,89 | 12 | 4 | ||
2019/10/12 | Chlumčany | FSCR | 18,14 | 39 | 0 | ||
2019/06/30 | Hřiště Radíč | BL | 18,50 | 18 | 0 | ||
2019/07/27 | Krátošice (noční) | THL | NP | 30 | 0 | ||
2019/08/04 | Aréna Jesenice | BL | NP | 21 | 0 | ||
ĎUREC Lukáš | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 26,53 | 90 | 0 | |
HANUS Lukáš | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 20,01 | 55 | 0 | |
HOLÝ René | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 21,77 | 74 | 0 | |
KNOTEK Radim | 2019/07/27 | Bludov | FSCR | 17,96 | 15 | 0 | |
Kohouti | 2019/07/27 | Malovice | BNL | 19,91 | 11 | 5 | |
Kohouti | 2019/06/01 | Drahňovice | BNL | 20,24 | 14 | 2 | |
Kohouti | 2019/07/20 | Chářovice | BNL | 20,97 | 15 | 1 | |
Kohouti | 2019/08/03 | Načeradec | BNL | 22,37 | 13 | 3 | |
KOPEČNÝ Filip | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 20,56 | 63 | 0 | |
Radim KNOTEK | 2019/08/31 | Ústí nad Labem, 100 m - muži | MČR | 17,49 | 26 | 0 | |
TALPA Šimon | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 20,37 | 60 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
16. místo BNL 201220. místo BNL 201314. místo BL 20209. místo BL 202116. místo BL 202215. místo BL 2023
Brdská liga
Tým: Střezimíř , nejlepěí čas: 16,89 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 4 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Střezimíř , nejlepěí čas: 18,14 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Táborská hasičská liga
Tým: Střezimíř , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Střezimíř ĎUREC Lukáš, nejlepěí čas: 26,53 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Střezimíř HANUS Lukáš, nejlepěí čas: 20,01 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Střezimíř HOLÝ René, nejlepěí čas: 21,77 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Střezimíř KNOTEK Radim, nejlepěí čas: 17,96 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: Střezimíř Kohouti, nejlepěí čas: 19,91 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 11 počet výsledků: 4x
Fire Sport
Tým: Střezimíř KOPEČNÝ Filip, nejlepěí čas: 20,56 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Střezimíř Radim KNOTEK, nejlepěí čas: 17,49 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Střezimíř TALPA Šimon, nejlepěí čas: 20,37 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/06/08 | Střezimíř, 1. kolo BNL | |
2014/06/28 | Střezimíř, O pohár | |
2015/08/15 | Střezimíř, O pohár | |
2017/09/02 | Střezimíř, 8. kolo BNL- denní soutěž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2019/10/12 | Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE | 33 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře